Ünlü oyuncunun esrarengiz ölümü! Kayıp diye aranırken cansız bedeni bulundu

Bir süredir kayıp olan Cole Brings Plenty’den acı haber geldi. Kaybolmadan kısa bir süre önce aile içi şiddet şüphelisi olan isim, rol aldığı 1923 adlı yapımla tanınmıştı.

Kızılderili olan Brings Plenty, 2 Nisan’dan bu yana kayıptı. 27 yaşındaki oyuncunun cansız bedeni Kansas’ta ormanlık bir alanda bulundu.

AMCASI SOSYAL MEDYADAN YARDIM İSTEMİŞTİ

Yellowstone adlı dizide rol alan Mo Brings Plenty’nin yeğeni olan Cole Brings Plenty’nin kayıp olduğu polise ihbar edilmişti. Oyuncu amcası, sosyal medya hesabından yeğeninin bulunması için duyuru yapmıştı.

KAYBOLDUĞU GÜN OLAYA KARIŞMIŞTI

Hayatını kaybeden isim, kaybolduğu gün bir şiddet olayına karışmıştı. O sabah polis, bir kadının çığlıkları üzerine harekete geçti ve kameraları incelemesinin ardından Cole Brins Plenty’nin söz konusu kadının evinden çıkıp beyaz bir otomobille olay yerinden uzaklaştığı görüldü. Olayın üstünden birkaç gün geçmesiyle birlikte oyuncunun cansız bedenine ulaşıldı.

 ACI HABERİ DUYURDULAR

27 yaşında esrarengiz bir biçimde hayata veda eden Cole Brings Plenty’nin babası Joe acı haberi sosyal medya hesabından doğruladı. Acılı baba, ‘Oğlumuzu ararken yanımızda olan ve kaynaklarımızı genişletmemize yardımcı olan herkese teşekkür ederiz’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x